RECEPCJA HOTELU / RESTAURACJA
tel. 15 842 02 09

Restauracja

GOTUJEMY

Z PASJĄ

Restauracja

Restauracja w Hotelu „Hutnik” słynie z wykwintnych dań kuchni regionalnej i europejskiej, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających koneserów. Niezwykłą atmosferę restauracji tworzą jej wnętrza w stylu Art Deco.

Restauracja Hutnik czynna jest w godzinach od 6.30 do 10.00 w tygodniu oraz w weekendy od 7.00 do 10.00 i w tym czasie serwowane są przepyszne śniadania w formie bufetu z urozmaiconym asortymentem serów, past, wędlin, sałatek, własnych wyrobów garmażeryjnych oraz codziennie świeżo pieczonych ciast. Od 12.00 do 22.00 serwowane są dania z karty menu. W weekendy pozostajemy do Państwa dyspozycji do godziny 23.00.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną z możliwością zorganizowania przyjęcia dla 90 osób oraz salę Norblina, gdzie jesteśmy w stanie przyjąć 35 Gości. Nasze restauracyjne menu stworzone jest tak aby każdy Gość znalazł coś dla siebie.

W okresie letnim zapraszamy do spędzania czasu na naszym tarasie przy ogrodzie z fontanną , w którym znajduję się również plac zabaw dla dzieci.

W Restauracji Hutnik znajdą Państwo komfort, elegancję i profesjonalizm. 

Hotel

GOŚCINNOŚĆ

NASZĄ TRADYCJĄ

ZAREZERWUJ POKÓJ

Restauracja

W NASZEJ RESTAURACJI

GOTUJEMY

Z PASJĄ
RESTAURACJA
ŚNIADANIA

Uroczystości

KOMUNIE
CHRZCINY
Copyright © Hutnik.pl 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl