RECEPCJA HOTELU / RESTAURACJA
tel. 15 842 02 09

Catering

Oferta cateringowa

Idealny catering na Twoje wydarzenie

Restauracja Hutnik świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie cateringu, dostarczając Państwu pyszne dania jak i satysfakcje Państwa Gości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzamy rozwiązania, jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby. Zadbamy o właściwe zaplanowanie asortymentu i ilości potraw, uwzględniając charakter imprezy cateringowej oraz jej budżet.

Zapewnimy profesjonalny catering dla każdego wydarzenia

Od imprez prywatnych: przyjęcia w domu i ogrodzie, chrzciny, komunie, bierzmowania, przyjęcia urodzinowe, imieninowe, rocznicowe, wieczory panieńskie, kawalerskie, stypy, obiady rodzinne, aż po wydarzenia biznesowe: konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, przerwy kawowe ,lunche, imprezy promocyjne, koktajle, uroczyste kolacje, bankiety, rocznice firmowe, bale, imprezy pracownicze, Wigilie firmowe, Wielkanoc ,pikniki i spotkania integracyjne.

W ramach usługi zapewniamy menu dostosowane do Państwa upodobań oraz charakteru imprezy, kompletne i eleganckie zastawy stołowe na każdą okazję, oryginalne aranżacje i dekoracje stołów ,świeże kwiaty, świece, profesjonalną obsługę kelnerską.

Gwarantujemy doskonałe dania na bazie świeżych i produktów wysokiej jakości, profesjonalne i estetyczne podanie dań, fachowy personel od zamówienia po dostawę oraz obsługę.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z szczegółami oferty.

Hotel

GOŚCINNOŚĆ

NASZĄ TRADYCJĄ

ZAREZERWUJ POKÓJ

Restauracja

W NASZEJ RESTAURACJI

GOTUJEMY

Z PASJĄ
RESTAURACJA
ŚNIADANIA

Uroczystości

KOMUNIE
CHRZCINY
Copyright © Hutnik.pl 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl