RECEPCJA HOTELU / RESTAURACJA
tel. 15 842 02 09

Śniadania

Śniadania w Hotelu Hutnik

Słyszeli Państwo na pewno takie powiedzenie: „Śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, a kolację jak żebrak”. Wniosek jest jeden – śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, dlatego nie należy o nim zapominać.

Odpowiednio skomponowane daje energię na cały poranek i południe, zwłaszcza jeśli zamierzają Państwo spędzić cały dzień w biegu ,w pracy czy podróży. Osoby, które nie omijają tego posiłku, mają więcej energii do działania, lepszą pamięć i koncentrację,.

Nawet jeśli pragniecie się wyspać i będziecie spożywać swój pierwszy posiłek znacznie później niż przed siódmą czy ósmą rano to warto zadbać, o to, aby  rozpocząć dzień właśnie tym królewskim posiłkiem. Jeśli jesteście Państwo łasuchami i lubicie mieć wpływ na to, co wybieracie to zapraszamy na śniadania w Hotelu Hutnik.

Szwedzki stół – bufet, czyli dla każdego coś dobrego. W naszym bufecie znajdą Państwo między innymi: kawa z ekspresu, wybór herbat, wodę z owocami, soki, cytrynę, miód, cukier, mleko.

Dania gorące wymiennie to  parówki, kiełbaski, kaszanka, naleśniki, warzywa, żurek z jajkiem, racuchy, boczek grillowany, warzywa grillowane. W zimnej płycie znajdą Państwo wybór pieczywa, serów oraz wędlin, twarożek, pasty, pasztet, świeże warzywa, pikle, płatki śniadaniowe, dżem, nutellę, ciasto, ciasteczka, owoce, jogurty, sałatki majonezowe oraz na świeżych sałatach. 

Na życzenie : 

W okresie letnim zapraszamy Państwa  na śniadania na taras z ogrodem i fontanną.

Cena śniadania:

Zapraszamy w godzinach:

Śniadania serwowane są w formie talerzowej w przypadku, gdy liczba śniadań wyniesie mniej niż 8.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z szczegółami oferty.

E-MAIL: hotel@hutnik.pl

TEL.: 881 234 352

Hotel

GOŚCINNOŚĆ

NASZĄ TRADYCJĄ

ZAREZERWUJ POKÓJ

Restauracja

W NASZEJ RESTAURACJI

GOTUJEMY

Z PASJĄ
RESTAURACJA
ŚNIADANIA

Uroczystości

KOMUNIE
CHRZCINY
Copyright © Hutnik.pl 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl